Shitet Biznes ne Rrugen Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori buze rruge. Ambjenti ka siperfaqe 60 m2 dhe verande me siperfaqe 80 m2. Aktualisht eshte ne gjendej pune si bar-kafe,
I mobiluar shume mire dhe I investuar, disponon Sistem Aspirimi dhe kondicionimi dhe fasade xhami. Me qera mujore 70.000 leke bruto.

Per ta vizituar na kontaktoni

Cel : +355692542669