devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 91 m² 900 Euro/m² (Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosco)

  Kompleksi Fiori di Bosco!!!
  Vendndodhja te rruga Don Bosko
  Shiten:
  Apartamente 1+1 me siperfaqe nga 64-72 m2
  Apartamente 2+1 me siperfaqe nga 88.5-91-95.5-97-104.8-106 m2
  Apartamente 3+1 me siperfaqe nga 129 m2-134.5-150 m2

  Shiten ambjente sherbimesh corner 90m2 dhe 130 m2

  Cmimet e apartamenteve variojne nga 900-850 eu/m2

  Per me teper kontaktoni ne nr 069 99 47 554, 069 72 64 350

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27.jpg
S: 2828
Madhesia: 36.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 1147
Madhesia: 22.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2b1.jpg
S: 1146
Madhesia: 242.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3+1.jpg
S: 1089
Madhesia: 25.4 KB