devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 91 m² 900 Euro/m² (Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosco)

  Kompleksi Fiori di Bosco!!!
  Vendndodhja te rruga Don Bosko
  Shiten:
  Apartamente 1+1 me siperfaqe nga 64-72 m2
  Apartamente 2+1 me siperfaqe nga 88.5-91-95.5-97-104.8-106 m2
  Apartamente 3+1 me siperfqe nga 129 m2-134.5-150 m2

  Shiten ambjente sherbimesh corner 90m2 dhe 130 m2

  Cmimet e apartamenteve variojne nga 900-850 eu/m2

  Per me teper kontaktoni ne nr 069 99 47 554, 069 72 64 350

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27.jpg
S: 1801
Madhesia: 36.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 616
Madhesia: 22.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2b1.jpg
S: 637
Madhesia: 242.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3+1.jpg
S: 587
Madhesia: 25.4 KB