Zona/Rruga : Materniteti i Ri


Shitet Hyrje 2+1 sip 109 m2 kati 2 me nje banjo

eshte ndertim i ri ka dhe garazh i vili shitet 350 eurom2

ndodhet mbas Martenitetit te Ri eshte me hipotek ēmimi 750 e m2

shitet me lek kesh AGJENSIA IMOBILARE VISION TEL 0682253407 TEL 0695326329Cel. : 0695326329