devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tiranė,Shitet Apart 2+1A+BLK, Kat 7, sip.88m²,Pallat Ri 11-kate,Cmim 88'000euro, Rr.S.Kodra, pran mobileri Okazion, 5-min nga Blv.Zogu I, 3min nga Selvia/Rr.Dibrės e Unaza/r.F Xhajko, ose 10min qendra

  Shitet:Apartament tipit 2+1, me 1-ballkon, 2-banjo, sipėrfaqe 88m2, kati 7-tė banim(8-ti teknik), nė pallat ri 11-kate, vitit 2010, nė rrugėn "Siri Kodra" pranė mobileri Okazion, dhe 5-minuta nė kėmbė nga Blv."Zogu I",3-min nga Selvia/rr.Dibrės e nga Unaza/rruga "Ferit Xhajko", 10-min nga qendra/sheshi "Skėnderbej" Tirane.
  Rruga "Siri Kodra" Kjo ėshtė njė ndėr rrugėt e vjetra dhe tė njohura tė Tiranės dhe bėn pjesė nė zonėn qėndrore tė qytetit. Kjo rruge fillon nga Selvia/rruga Dibrės dhe vazhdon(paralel me rrugėn e Barrikadave dhe blv."Zogu Parė") drejt duke u kryqėzuar me unazėn qėndrore (Ferit Xhajko/Reshit Petrela) dhe mėtej tek blloku i magazinave tė tregtise/ish-frigoriferi, vazhdim (paralel me zgjatimin e blv. Zogu Parė) nė Paskuqan/Lumi Tiranės, tek qendra e sporteve. Segmenti i kėsaj rruge nga Selvia derit tek unaza qendrore, i cili ėshtė mė afėr qendrės sė Tiranės, ka mė shumė ndėrtime, pallate tė reja e tė larta. Kjo zonė banimi e mbushur me ndėrtesa ekzistuese dhe tė reja ėshtė mjaft e preferuar pėr banim, pasi ėshtė afėr qendrės dhe e integruar me tė gjitha zonat e tjera.
  Pallat i ri 11-katėsh. Pallati ku gjendet edhe "Apartamenti" nė shitje ėshtė ndėrtuar rreth viteve 2010-2012, me pozicion/pamje mė tė madhe nga Jug-Lindja(nga ku eshte edhe hyrja/shkallėt) dhe Veri-Perėndimi, me punime dhe materiale cilėsore. Pallati gjendet nė krahun e dajthtė tė rrugės (drejtimi nga Selvia pėr nė unazė, magazinat....), thuajse nė mes tė segmentit nga Selvia-Unaza qendrore("F.Xhajko") pranė ish-mobileri okazion dhe hyrja/shkallėt pėr nė pallat janė rreth 20m larg nga aksi i rrugės "S.Kodra". Pallati ėshtė me 10-kate banim, njė katė sipėrfaqe tregtare dhe njė katė parkim, me 2-ashensore(nga 4-persona), me 4-apartamente nė kat, me njė hyrje/shkallė, tė cilat janė relativisht tė bollshme e me dritė artificiale, me citofon, administrator etj.
  Apartameti: ėshtė mjaft funksional, i tipit 2+1, me njė koridor hyrės ne forme L-je(kend), ku njė drejtim tė ēon nė dhomat e gjumit, dhe tjetri nė pjesėn e ndėnjes/sogiornon e kuzhinė. Apartamenti ėshtė me 2-banjo, 1-ballkon-llozhė, nė katin 7-tė banim(i teti teknik), me sipėrfaqe 88m2, me pozicion nga perėndimi dhe veri-perėndimi. Apartamenti ėshtė i bollshėm, me banjo tė kompletuara e funksionale, i shtruar me pllaka cilėsor ngjyrė bezhė. Apartament me planimetri mjaft funksionale dhe i rehatshėm nė shfrytėzim, me shumė dritė natyrale, i ngrohtė dhe i freskėt, me pamje nga unaza/"F.Xhajko", ish-stacioni trenit, malet Krujės etj.
  Pėrbėrja/planimetria apartamentit: Nga holli i shkallėve nėpėrmjet derės kryesore kalohet nė koridorin hyrės, i bollshėm/lirshėm, me dy drejtime(formė kėndi), ku njė drejtim(drejt) shkon nė pjesėn ndėnjes/sogiorno me kuzhinėn/kėndin e ngrėnies, pėrmasa relativisht tė bollshme, e pa kompletuar me kuzhin dhe pa mobilje komplet bosh, nė formė drejtkėndore, me njė dritare-vetratė, tė madhe nga perėndimi/veri-perėndim. Ndėrsa drejtimi tjetėr nė tė majtė shkon nė 2-dhomat e gjumit dhe 2-banjot/tualetet. Nė kėtė drejtim kemi nė fillim(djathtas) dhoma e parė e gjumit, me pėrmasa tė pranueshme (kryesisht pėr fėmij), me dritare tė madhe, nga perėndimi/veri-perėndim. Nė vazhdim po djathtas kemi dhomėn e dytė gjumit, me pėrmasa te bollshme, me dritare nga perėndimi /veri-perėndim dhe me derė-xhami/vetrat pėr dalje nė ballkonin llozhė, pėrmasa normale, me pamje nga perėndimi/veri-perėndim, gjithashtu nga kjo dhomė gjumi kalohet direkt nė banjo-dush, e bollshme, kompletuar e funksionale, me ajrosje natyrale, nga jug-perėndimi. Nė fund/ballore tė kėtij drejtimi gjendet banjo-dush/pėrbashkėt, me pėrmasa normale, e kompletuar dhe funksionale, me aspirim.
  Muret dhe tavanet: Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė suvatuar/patinuar dhe tė lyera me ngjyrė tė hapura bardhe-krem, si dhe tavanet normale, tė lyer me ngjyrė tė bardhė-kremi.
  Dyshemeja: ėshtė e shtruar e gjitha me pllaka cilėsore, pėrmasa mesatare, ngjyrė bezhė tė hapur.
  Dyert e brendėshme: prej druri tamburato, ngjyrė kafe klasike pak te hapur, ndėrsa dera ballkonit dhe dritaret vetratė-duralumin dopio-xham, ngjyrė bardhe ne krem, me grilė plastikė ngjyrė bardhė.
  Pėrdorimi mėparshėm e aktual: Apartamenti qė pas pėrfundimit ka qenė i pėrdorur shumė pak nga tė zotėt, dhe pėr disa vitesh ka qenė dhėnė me qera, aktualisht ėshtė bosh pa banore dhe i destinuar pėr shitje.
  Dokumentacioni: Me dokumentacion tė rregullt, Ēertifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi i Shitjes: Shitet me 88'000euro/€, diskutueshėm, nė gjėndjen qė ndodhet komplet bosh,banjot e kompletuara/funksionale.
  Adresa:Nė rrugėn "Siri Kodra" pranė mobileri Okazion, dhe 5-minuta nė kėmbe nga Blv."Zogu I", dhe 3-min nga Selvia/rr.Dibrės, si dhe nga Unaza/ rruga"Ferit Xhajko", nga qendra/sheshi "Skėnderbej" 10-min Tirane. adgss
  Cel: 0696281433 adgss
  ************************************************** *
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė/pėrball Min.Jashtme Tirane
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433

  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190321_151941.jpg
S: 665
Madhesia: 52.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190307-WA0013.jpg
S: 847
Madhesia: 44.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190307-WA0017.jpg
S: 631
Madhesia: 47.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190307-WA0019.jpg
S: 632
Madhesia: 63.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190321_210623.jpg
S: 635
Madhesia: 31.0 KB