devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 63 m² 39.000 Euro (Kombinat)

  Zona/Rruga : Kombinat

  Shitet apartament 1+1 ne Kombinat, me nje siperfaqe te brendshme 63 m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues.
  Organizimi: salloni se bashku me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara per banim dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor, ndodhet 20 min larg qendres se Tiranes dhe 35 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.


  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
  Cmimi: 39.000 €


  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-03-21 at 11.58.30.jpg
S: 150
Madhesia: 19.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-03-21 at 11.58.35.jpg
S: 85
Madhesia: 67.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-03-21 at 11.58.33 (1).jpg
S: 77
Madhesia: 54.6 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019