kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Kamion Mercedes-Benz ATEGO 814 full option, kamio Automatike Viti 2004, 11.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik

  Kamioni eshte me kamio automatike, bllokazh, me pedanė dhe te githa opsionet... gjendja gjenerike perfekte, tapiceri super e paster, gjendja fizike e mjetit pa asnje demtim.

  Ēmimi i diskutueshem

  Tel: 0693938491

  Tel: 0692133947
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1553091094496.jpg
S: 179
Madhesia: 48.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1553091085722.jpg
S: 89
Madhesia: 55.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_363523297833710.jpg
S: 102
Madhesia: 33.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_311562612883531.jpg
S: 91
Madhesia: 35.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu