devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes Hotel ne plazh 3 Katesh 630 m² NDERTIM DHE 800 M2 TRUALL,300.000 Euro (GOLEM)

  Zona/Rruga : GOLEM

  SHITET HOTEL 3 KATESH NE GOLEM, NE PLAZH,30 METRA LARG NGA DETI.HOTELI KA 18 DHOMA GJITHSEJT.DHOMAT SECILA KANE ANEKS GATIMI,TUALET ME DRITARE DHE BALLKON.DHOMAT JANE TE KOMPLETUARA ME GJITHCKA NEVOJITET PER SEZONIN VERORDHOMAT E HOTELIT JANE LESHUAR ME QERA GJATESEZONIT VEROR DERI NE 40 EURO NATA/DITA.HOTELI KA RRETH E PERQARK EDHE 800 M2 TOKE TRUALL.HOTELI DHE TRUALLI JANE ME HIPOTEKE.HOTELI DHE TRUALLI

  Cmimi : 300000 Euro

  Cel : 00355695291520
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2227 (1).jpg
S: 43
Madhesia: 24.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50805769_537506030087870_997375570310332416_n.jpg
S: 68
Madhesia: 34.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50883668_2225537607775690_8923764253681254400_n (1).jpg
S: 60
Madhesia: 20.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51191888_2265885693692807_9092452182313140224_n.jpg
S: 59
Madhesia: 37.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51246633_239499190259056_8999001716951089152_n.jpg
S: 59
Madhesia: 89.3 KB