kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Elbasan, ftese per oferte Laborator Bio Kimie

  Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.
  Nė kuadėr tė projektit tė edukimit bashkė edhe me shkollat partnere dėshirojmė t'ju ftojmė tė merrni pjesė nė tenderin:

  PAISJE / MJETE / MATERIALE PĖR LABORATOR BIO - KIMIE

  Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:
  Oferta financiare, e cila duhet te perpilohet sipas specifikimeve teknike bashkangjitur me kete ftese per ofertė.
  A- Dokumentacioni Bashkangjitur Ofertes:
  1. Kopje te ekstraktit Historik, QKB
  2. Kopje NIPT-i
  Dokumentacionet duhet tė dorėzohet nė adresen e emailit joscelyn.foundation@gmail.com brenda datės 27 Mars 2019


  Bashkangjitur ju lutem gjeni edhe listen pėrkatėse tė materialeve.


  Mirė presim ofertėn tuaj financiare!
  Fondacioni Joscelyn
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur