kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Austri 🍓Pranverė nė #Vjenė dhe #Budapest, 5 Ditė €199

  🍓Pranverė nė #Vjenė dhe #Budapest, 5 Ditė €199
  Austri
  Nisja mė20 Mars.
  Me Shume Detaje: Nė pagesėn 199 Euro pėrfshihen:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobuz
  2. Shėtitjet me autobus.
  3. Akomodim nė hotel.
  4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: vienna 4.jpg
S: 17
Madhesia: 18.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu