devinf.com
Kliko

 1. Standart Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 95 m² 76.000 Euro (Vollga)

  Zona/Rruga :Shetitorja Taulantia,Durres

  Shitet apartament kleringu 1+1 me siperfaqe 95 m2, kati 2 tek Vollga.

  Apartamenti i enderrave midis Qiellit dhe Detit, ne Rezidencen Rajfi Tower, me pamje 180° ne horizontin e detit Adriatik.

  Apartament luksoz me cilesi dhe teknologjine me te larte ne ndertim ku materialet ekologjike garantojne mbi 50% kursim te energjise pergjithmone.

  Dhuroni familjes tuaj shtepine me komoditetin dhe relaksin e pushimeve te perhershme me 5 yje.

  Cmimi: 76.000 Euro


  Gati per banim!  Komisioni 1% per bleresin..
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: VOLL 56.jpg
S: 143
Madhesia: 61.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: VOLL 57.jpg
S: 145
Madhesia: 56.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 01bd5e78-07ce-006d-2d15-d5806a59c184.jpg
S: 302
Madhesia: 55.8 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar