devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 90 m² 92.000 Euro (Hipoteka)

  Zona/Rruga : Hipoteka

  Apartamenti ndodhet tek Quartum Residence, Hipoteka.

  Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

  Ka siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 2.

  Cmimi 92.000 Euro.

  Eshte ne faze perfundimi.  Komisioni 1% per bleresin..  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f4ed4572-0511-8f2c-67f3-121e3bf3679c.jpg
S: 288
Madhesia: 78.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4d32a683-9d5d-1bae-1833-1479c6fecba2.jpg
S: 111
Madhesia: 70.1 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar