devinf.com
kliko

 1. Standart Dyqan me qera 32 m² 20.000 Leke (Medrese, Rr. Ibrahim Baxhiqi)

  Shop for rent in Tirana. In Medrese.


  Zona: Medrese
  Rruga: Ibrahim Baxhiqi

  Dyqan me qera pran Medresese.


  • Kati perdhe nėn njė partamenti
  • Dritare tė medhaja.
  • Dyqani ėshtė i lartė 4m e 10cm
  • Banjo e kompletume bashkė me Boljer
  • Dyshemeja e shtruar me pllaka
  • Grilat me Cels Elektrik
  • Ujė tė nxehtė dhe tė ftohtė 24 orė


  Me perpara kemi pasur floktore, dyqan ushqimore dhe magazine.
  Nese jeni te interesuar jeni te mirepritur te kontaktoni ne telefon Enver Citozin ose mund te dergoni nje email.


  Cel : ‎0692632259

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: viber image3.jpg
S: 1607
Madhesia: 60.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: viber image.jpg
S: 898
Madhesia: 23.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: viber image5.jpg
S: 954
Madhesia: 53.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: viber image6.jpg
S: 799
Madhesia: 27.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: viber image7.jpg
S: 832
Madhesia: 27.2 KB