Zona/Rruga : Fresku

Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Dajtit. Apartamenti ndodhet nė katin e 5 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 114m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet pjesėrisht i mobiluar. Orientimi i tij lindje-perėndim i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ). Ekstra qė ofron apartamenti: • kubaturė e rregullt • ndėrtim cilėsor • kondicioner Pėr ta vizituar na kontaktoni!ID: plus 9485

Cel. : 0697015473