devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 114 m² 85.000 Euro (Fresku)ID: plus 9485

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Dajtit. Apartamenti ndodhet nė katin e 5 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 114m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet pjesėrisht i mobiluar. Orientimi i tij lindje-perėndim i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ). Ekstra qė ofron apartamenti: • kubaturė e rregullt • ndėrtim cilėsor • kondicioner Pėr ta vizituar na kontaktoni!ID: plus 9485

  Cel. : 0697015473
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53503804_1987633354866812_2016954661252104192_n.jpg
S: 44
Madhesia: 26.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 54230678_2296741667252571_3852933492438466560_n.jpg
S: 24
Madhesia: 25.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 54230806_1055062418014434_6355308527170355200_n.jpg
S: 23
Madhesia: 19.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 54256359_315135425857812_8481620344338120704_n.jpg
S: 23
Madhesia: 21.8 KB