1. Standart Tirane, shes makine Volkswagen GOLF 7 Viti 2014, 11500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 214000

  VW GOLF 7 🚘 VITI 2014 MOTORR 1.6 TDI ( NAFTE ) BLUEMOTION-TECHNOLOGY , KONSUMI MESATAR 4 LITRA TEPER EKONOMIKE KAMBIO DSG AUTOMATIKE + TIPTRONIC - SPORT MODE 214.000 KM ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA VAJ-FILTRA , GOMA TE REJA MICHELIN 100% TE BLERA PARA 1 MUAJI NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE FULL OPTION - OPSION QE MAKINA PARKOHET VET - SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA - FIKET NE SEMAFOR - FRENA DORE ELEKTRONIKE + AUTO HOLD XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL - EKRAN ME TOUCH - BLUETOOTH - USB - AUX - MICRO SD CARD KLIMA BI-ZONE - SEDILJE ME NGROHJE - KOMPJUTER BORDI - TREGUES ELEKTRONIK SHPEJTESIE ETJ....👍DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE FUND TE VITIT 2019
  CMIMI : 11.500 EURO I DISKUTUESHEM ‼️‼️‼️
  INFO : 0692765740
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53467234_2379654975589916_7817798681628770304_n.jpg
S: 161
Madhesia: 43.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53523389_2379655002256580_4357747550225170432_n.jpg
S: 256
Madhesia: 43.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53792964_2379655158923231_6500934010431078400_n.jpg
S: 143
Madhesia: 50.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53735672_2379655085589905_8064291368756838400_n.jpg
S: 144
Madhesia: 42.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 52599015_2379655022256578_3847308086008086528_n.jpg
S: 142
Madhesia: 60.2 KB