1. Standart Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Budva - Kotor - Shen Stefan 15 Euro

  Budva - Kotor - Shen Stefan
  🌸 1 Dite vetem 15 €/p
  🚌Nijsa date 10, 17, 24 dhe 31 Mars
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Budva cel.jpg
S: 28
Madhesia: 36.9 KB  
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  Web: soletours.com
  Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
  Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414


  Sole-Travel-Tours