1. Standart Tirane, shes Scooter Aprilia Mojito Viti 2004, 600 Euro

  Ngjyra.....: blu e hapur
  KM..........: 11500

  Shitet skuter Aprilia Mojito 50 cc, 2T e vitit 2004 me dokumenta te rregullta.

  Siguracion kolaudim deri ne Qershor 2019.


  Motorri eshte ne gjendje shume te mire, dhe ka me pak se 12000 km.


  Cel. : 0695239156
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53352440_262002174752006_1165979162964393984_n.jpg
S: 398
Madhesia: 74.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53208718_582395968941603_8164350478822408192_n.jpg
S: 202
Madhesia: 48.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53343530_400481250500623_8094630163037290496_n.jpg
S: 236
Madhesia: 34.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53074217_2337316309832804_6245481738055712768_n_LI.jpg
S: 195
Madhesia: 68.9 KB