devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 50.000 Leke (Fakulteti i Shkencave)

  Zona/Rruga : Fakulteti i Shkencave

  Jepet me qera apartament 2+1+b, prapa Fakultetit te Shkencave e mobiluar luks,

  apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte i rregulluar shume mire.


  Cmimi 50.000 leke/muaj

  Cel : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53300077_2782688091748866_262064155484225536_n (1).jpg
S: 78
Madhesia: 19.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53348939_366451270864674_1150707418900987904_n.jpg
S: 42
Madhesia: 50.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53456663_311114839594536_8243240841842262016_n.jpg
S: 39
Madhesia: 26.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53694034_2013604622280816_2001076789929050112_n.jpg
S: 40
Madhesia: 20.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53796618_293111094716696_3688132719662858240_n.jpg
S: 40
Madhesia: 22.0 KB    AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com