kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Qeliza fotovoltaike 500 Leke

  Shesim qeliza fotovoltaike me permasa 15x8 cm.

  Perdoret per qellime studimore dhe projekte shkollore !


  Per me shume produkte klikoni ne

  www.panelebesi.com

  Cel. : 0699929800
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Pic_2019_03_06_14_35_38.jpg
S: 114
Madhesia: 32.5 KB  


  Panele Fotovoltaike
  Rr. Artan Lenja
  Ish Klubi Partizani
  Tirane

  +355 69 992 9800
  Info@PaneleBesi.com
  www.PaneleBesi.com
  Apliko Tani, Kliko Ketu