kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 9300 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 1170


  Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndėrrim marshi nė timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrė gri metalizato-shumė i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal W me ekran tė vogėl, limitator shpejtėsie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, sensorė parkimi prapa, sensor drite dhe shiu, stopat prapa Led, tapiceri kamoshi, disqe origjinale ēerkin lega 17" me goma tė reja Pirelli 100% (pėr 4 stinėt), nė gjendje shumė tė mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy ēelėsa, me doganė, i sapoardhur. Cmimi : 9300 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.


  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 328
Madhesia: 83.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 167
Madhesia: 81.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 148
Madhesia: 79.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 173
Madhesia: 80.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9.jpg
S: 157
Madhesia: 74.9 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu