1. Standart Tirane, ofroj City-tour PRAG - VIEN - BUDAPEST💞 5 dite 💞

  PRAG - VIEN - BUDAPEST💞 5 dite 💞
  💝 Date: 12 Mars 319 Euro/p (10 Vende)
  💝 Date: 26 Mars 319 Euro/p (16 Vende)
  💗 1 Nete Hotel me 4* ne BUDAPEST
  💞 2 Nete Hotel me 4* ne PRAGE
  💗 1 Nete Hotel me 4* ne VIENE


  Perfshihet:
  🔸 Transferta Tirane –Aeroporti Prishtines -Tirane
  🔹 Fluturimi direkt Prishtin - Budapest
  🔸 Bagazhe dore (40x30x20)
  🔹 Akomodimi ne hotel me mengjes 4 nete
  (1 ne Viene/ 2 ne Prage / 1 budapest)
  🔸 Shetitjet dhe transfertat me autobus komod
  🔹 Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pragaaaa.jpg
S: 27
Madhesia: 41.0 KB  
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  Web: soletours.com
  Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
  Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414


  Sole-Travel-Tours