devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes dyqan Kati 0, 32 m² 4.800 Euro/m2 (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Shitet dyqan Rruga Frosina Plaku ne nje Kompleks te ri tek Kompleksi Kontakt.
  Ambjenti disponon nje siperfaqe prej 32 m2, 1 tualet dhe kubaturee rregullt.
  Ndodhet ne nje komplekse prej 10 kullash totalisht i banuar dhe shume i frekuentuar ne Tirane per investim por edhe banim .
  Ndodhet 10 min larg qendres se Tiranes, nje nga zonat me te zhvilluara mundesi e mire investimi.

  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  +355 4 222 6005
  +355686511111
  realestate@immoalbania.com
  Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-02-28 at 18.52.45.jpg
S: 78
Madhesia: 15.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-02-28 at 18.52.46 (1).jpg
S: 80
Madhesia: 29.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-02-28 at 18.52.47.jpg
S: 81
Madhesia: 16.9 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019