1. Standart Tirane, shes Laptop Oferte Fujitsu Lifebook E751 22.900 Leke

  Oferte Fujitsu Lifebook E751
  Ekran: 15.6" (1600 x 900)
  CPU: Intel Core i5-2520M 2.50 GHz
  Memory: 4 GB DDR 3 RAM
  Storage: 320 GB sata HDD
  Optical: DVD-Rw


  Mundesi Blerje me Karte Identiteti ( Iute Credit )

  Blini Cdo gje me Bkt Bank ( 0% interes me BKT Prima )


  Produktet jane pak te perdorur ne kushte perfekte te importuar nga Gjermania me 6 muaj garanci.


  Si gjithmone shtojme se produkte tona blihen nga distributor te certifikuar ne gjermani dhe jo nga "individe" dorazi ne tregun vendas .


  Parametrat teknike dhe cmimi eshte ne foton e produkteve , ne cmim eshte perfshire TVSH.


  Per cdo paqartesi pyetje mund te na kontaktoni me email ose Cel:


  Faqja jone ne facebook: https://www.facebook.com/Planet-Comp...8855917802499/


  Cel. : 0684019189
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fujitsu E751 2520M.jpg
S: 49
Madhesia: 26.4 KB