kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes Furgon Opel Movano Viti 2004, 4.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 257
  KM..........: 270000

  Shes fugon malli opel movano gjerman viti 2004 motorr 2.5 pasqyra dhe xhama elektrik super gjendje me dokumenta te paguara ēėmim 4000 euro i diskutushem te interesuaret per me teper inf viber wacap 00306973563424 ose tel 0699464198 flm

  Cel. : 0699464198
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180402-WA0000.jpg
S: 206
Madhesia: 33.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171113_095250-1.jpg
S: 104
Madhesia: 43.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Furgon-Opel-Movano--04.jpeg
S: 90
Madhesia: 28.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu