devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament i sapoperfunduar 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 85.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, I sapoperfunduar.

  Termoizolim, fasade e ventiluar, izolim akustik, xham tripleks, grila plastike, ashensor modern.

  Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit.

  Gati per banim!

  Cmimi: 85.000 Euro


  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e73218b7-60a4-c359-e79b-dc56c482bce3.jpg
S: 502
Madhesia: 87.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lap 1.jpg
S: 332
Madhesia: 45.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lap 3.jpg
S: 305
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lap 7.jpg
S: 308
Madhesia: 34.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lap 4.jpg
S: 307
Madhesia: 46.6 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar