devinf.com
Kliko

 1. Standart Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 73 m² 84.000 Euro (Gjiri Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Apartament 1+1, kati 1 ne shitje ne Gjirin e Lalzit ne Resortin Turistik “San Pietro.

  Nje prej resorteve me luksoze me te gjitha sherbimet e nevojshme si pishina, bar, restauranet, kende lojrash, parking , hotele etj.

  Pozicioni I tij eshte 40 km larg kryeqytetit , nje destinacion optimal per pushimet tuaja.

  Stil I perdorur eshte bashkohore me lloje te ndryshme vilash. Apartamenti pozicionohet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe me fasade te madhe xhami dhe veshje guri.

  Apartamente me lartesi kati i organizuar me nje dhome gjumi, dhome ndenje/ kuzhine te perbashket, tualet ne nje siperfaqe prej 73 m2.

  Hapesirat e perbashketa jane te gjelberuara me pisha te larta te cilat te orientojne drejt pamjes panoramike te detit Adriatik.

  Cmimi: 84.000 Euro  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dd795e54-1bd4-92f7-4fa5-6d07fbf607df.jpg
S: 298
Madhesia: 105.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e5dd09af-bce3-90f8-f4a3-dcb2e7cd7878.jpg
S: 118
Madhesia: 107.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cf1ce049-86ab-9375-1ede-7c6e41f6feab.jpg
S: 142
Madhesia: 70.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 64069b51-db17-181d-db78-418d5dc2bd5f.jpg
S: 120
Madhesia: 72.4 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar