kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shqiperi, oferte Thirrje pėr Intervistues

  Thirrje pėr Intervistues  KONTRIBUTI I ROMĖVE DHE EGJIPTIANĖVE NĖ RICIKLIMIN E MBETJEVE


  nė kuadėr tė projektit


  "Fuqizimi i Organizatave tė Shoqėrisė Civile pėr Integrimin e Komunitetit Rom", implementuar nga ANTTARC nė bashkėpunim me AFCR dhe Unionin Amaro-Drom. Projekti financohet nga Bashkimi Europian.


  QĖLLIMI I THIRRJES
  Synimi i pėrgjithshėm i thirrjes pėr intervistues ėshtė realizimi i intervistimit me 180 aktorė qė punojne me riciklimin e mbetjeve nė Bashkinė Vlorė.

  Aplikuesit duhet tė paraqesin kėrkesėn pėr ēėshtjen e mėposhtme:


  • Intervistues


  QĖLLIMET E INTERVISTUESIT
  Qėllimi i pėrgjithshėm ėshtė sipas specifikimeve tė mėposhtme:


  • pėr tė realizuar intervistimin e 150 kolektorėve individual rom / egjiptian qė punojnė me riciklimin e mbetjeve nė Bashkinė Vlorė;
  • pėr tė realizuar intervistimin e 30 nėnpunėsve, pėrfaqses tė intitucioneve lokale qė punojnė me kolektorėt invidual rom/egjiptian nė Bashkinė Vlorė;
  • pėr tė realizuar advokimin mbi integrimin nė punėsimin formal tė kolektorėve individual rom/egjiptian nė Bashkinė Vlorė.


  DATA DHE VENDI
  Procesi i intervistimit do tė realizohet nė Bashkinė Vlorė nga 15 Mars 2019 deri nė 15 Prill 2019.

  PROFILI I KĖRKUAR I INTERVISTUESVE
  EPER Center po kėrkon intervistues me pėrvojė tė cilėt sė bashku do tė realizojnė 180 intervista me kolektorė individual rom/egjiptian qė punojnė me riciklimin e mbetjeve nė Bashkinė Vlorė dhe nėnpunės tė institucioneve lokale qė punojnė me to.

  Intervistuesit pritet tė kenė:


  • Formim akademik tė nivelit Bachelor;
  • Aftėsi tė mira pėr realizimin e intervistave dhe plotėsimin e pyetėsorėve nė fushėn mjedisore apo sociale;
  • Eksperienca pune tė mėparshme me komunitetin rom/egjiptian;
  • Aftėsi tė mira kompjuterike nė MS Office.


  NUMRI I INTERVISTUESVE
  Pėr kėtė qėllim EPER Center do tė kontraktojė 2 (dy) intervistues.

  Nėse keni pyetje nė lidhje me kėtė Thirrje pėr Intervitues, ju lutemi kontaktoni ne adresen e email: info@epercenter.org.

  Pėr mė shumė informacione mbi kėtė thirrje, klikoni nė dokumentin: Thirrje_pėr_Intervistues_EPER_Center
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 252721_214568235230301_5037678_n.jpg
S: 118
Madhesia: 76.7 KB