Zona/Rruga : Paskuqan

SHITET VILE NE PASKUQAN

Shitet vile ne Paskuqan/Tirane. Vila ka 3 kate me 130m2 per secilin kate, qe ne total siperfaqa shkon 390m2. Secili kate ka nga 4 dhoma dhe nga 1 tualet plus ballkone rreth e qark. Gjithashtu vila ka edhe nje truall 1000m2, bahce te organizuar me te gjitha llojet e pemeve frutore. Vila eshte e organizuar bukur dhe me shije. Kjo vile ndodhet ne anen Perendimore te Xhamise se Paskuqanit, 50m afer rruges kryesore. Vila shitet per vetem 220.000 Euro (i diskutueshem) Nxitoni eshte investim qe ja vlen!

Lloji i prones: Vile
Siperfaqja: 390m2
Zona:Paskuqan
Qyteti:Tirane
Cel. : 0695406860
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com