devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 96 m² 98.000 Euro (Rruga Jordan Misja)

  Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja,ARSHIVA

  Shitet apartament 2+1 ne katin e I-re ne rrugen Jordan Misja,pallat ekzistues, me siperfaqe 96 m2.

  Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndjenje, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe korridor.

  Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon dokument te rregullt hipotekor.

  Vendodhja e ketij apartamenti e ben edhe nje mundesi shume te mire per investim edhe per zyra duke qene se qerate ne kete zone jane nga me te lartat ne kryeqytet.

  Cmimi: 98.000 Euro  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: d32cccd9-3c6e-81b8-3179-fdbfaccf084a.jpg
S: 270
Madhesia: 70.7 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  info@euroestate.al | www.www.euroestate.al  Lista me ofertat - okazione
  Per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar