AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me ēmimet mė konkuruese nė treg. Themeluar qė nė vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumė projekte tė suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranė), ''Marea Resort'' (Kavajė), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhėrmi), ''Plazhi i Gurtė'' (Qeparo), ''Bougainville Bay'' (Sarandė) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice.

Kompania po kėrkon tė zgjerojė stafin e saj nė Departamentin Teknik, nė pozicionin:DREJTUES TEKNIK-Inxhinieri Elektrike


Kualifikimet


  • Tė ketė Diplomė Universitare nė Inxhinieri Elektrike.
  • Tė kenė eksperiencė pune mbi 7 vjet.
  • Tė ketė licence nė Projektim, kriter i domosdoshem.
  • Tė zoterojė Paketė Office dhe AutoCad


Paga ėsh
tė e negociueshme nė varėsi tė pėrvojės sė kandidatit.

Aplikantėt e interesuar mund tė dėrgojnė CV-tė e tyre deri mė datė 30.10.2019 nė adresėn email: hr@agikons.com


Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.