devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Vile 3+1+BLK Kati 0, 131 m² 140.000 Euro (Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit me orientim perballe detit. Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga aeroporti nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster. Vila disponon siperfaqe ndertimi 131.8 m2, e cila organizohet ne katin perdhe nga 1 dhome gatimi dhe ngrenie,1 sallon ndenjeje, 1 tualet dhe 1 depo, ne katin e dyte nga 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. E gjithe zona gezon facilitet e nevojshme.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

  Cmimi: 140.000 €
  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51755783_2293542027528382_521733368484724736_n.jpg
S: 94
Madhesia: 16.9 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019