devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes super apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 133 m² 133.000 Euro (Rruga e Kavajės,SQUARE 21)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se Tiranes, Rruga e Kavajes,

  Eshte I tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 133 m².

  Kati i 6 banimit, perbehet nga 2 dhoma gjumi, salon, 2 banjo dhe ballkonet.

  Organizimi i brendshem I apartamenteve eshte I rregullt dhe mjaft komod.

  Punimet teper cilesore, termoizolim, fasade e ventiluar.

  Kompleksi eshte ne faze ndertimi!

  Cmimi: 133.000 €  Komisioni 1% per bleresin..

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 58f38aa8-ab39-2aaf-2de3-8426160254a6.jpg
S: 218
Madhesia: 74.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ef8e0f50-1139-c0e9-8a7d-ccdad9891e82.jpg
S: 343
Madhesia: 71.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 87d68015-a027-cd75-f693-0a686c255ddc.jpg
S: 223
Madhesia: 45.8 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar