devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane,shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 130 m² 56.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament ne zonen e Freskut.


  Siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimit.


  Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes.


  Aktualisht ne faze suvatimi.  Cmimi: 56.000 Euro
  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 1.jpg
S: 1437
Madhesia: 85.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 2.jpg
S: 646
Madhesia: 82.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 4.jpg
S: 655
Madhesia: 84.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 3.jpg
S: 656
Madhesia: 82.5 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar