devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 43.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku


  Siperfaqe totale 100 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo,1 ballkon, kati 3 banimit.

  Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes.

  Aktualisht ne faze suvatimi.


  Cmimi: 43.000 Euro
  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 1.jpg
S: 413
Madhesia: 85.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 2.jpg
S: 198
Madhesia: 82.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 4.jpg
S: 201
Madhesia: 84.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 3.jpg
S: 200
Madhesia: 82.5 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar