devinf.com
Kliko

 1. Standart Super Okazion --Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK, Kati 3,112 m², 43.800 Euro (Fresku)

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut.

  Siperfaqe totale eshte 112 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,2 dhoma gjumi,1 banjo me dritare,1 ballkon,kati 3 banimit.

  Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes.

  Aktualisht ne faze suvatimi.

  Cmimi: 43.800 Euro  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 1.jpg
S: 5251
Madhesia: 85.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 2.jpg
S: 2634
Madhesia: 82.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 4.jpg
S: 2647
Madhesia: 84.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 3.jpg
S: 2686
Madhesia: 82.5 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar