devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Super Okazion --Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3,112 m², 43.800 Euro (Fresku)

  Shitet apartament ne zonen e Freskut.

  Siperfaqe totale eshte 112 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim, 2 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimit.

  Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes.

  Aktualisht ne faze suvatimi.

  Cmimi: 43.800 Euro  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 1.jpg
S: 2826
Madhesia: 85.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 2.jpg
S: 1297
Madhesia: 82.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 4.jpg
S: 1302
Madhesia: 84.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FRES 3.jpg
S: 1311
Madhesia: 82.5 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar