devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, jepet me qira apartament 2+1+BLK Kati 10, 100 m² 450 Euro (Rruga E Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga E Kavajes

  Ne rrugen e Kavajes, prane Reiffeisen Bank Jepet Me Qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 ( te fundit ) banim te nje pallati te ri te pajisur me dy ashensore. Ai organizohet si me poshte: nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti Jepet Me Qira i mobiluar.

  Cel. : 0675088805
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15bac213-52d7-c910-09e8-a67c01c975bc.jpeg
S: 462
Madhesia: 51.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b10db65a-181a-99ae-3620-9c5416da2f7a (1).jpeg
S: 325
Madhesia: 55.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e25d3b95-335e-c0a0-caa4-c73877aa9beb.jpeg
S: 334
Madhesia: 88.3 KB  
  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al