kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shqiperi, shes frigorifer 70.000 Leke

  Shes banak frigoriferik per ftohje ne gjendje shume te mire.
  I pershtatshem per biznese. I gjate 2.7m dhe i gjere 0.9m, prodhuar ne Itali.
  Cmimi i diskutueshem.

  Cel. : 0692323316
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 52968556_338678363434837_4147397927720976384_n (1).jpg
S: 67
Madhesia: 24.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 52417042_385074078954952_373703596891439104_n.jpg
S: 76
Madhesia: 30.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu