1. Standart Tirane, shes Motociklete Piaggio Si 37.000 Leke

    Shitet motorr piaggio si ne gjendje te shkelqyer, me pakete elektronike dhe automatike.

    Cmimi 37000 leke.

    Cel : 0676354877
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG-bf9a489327156fedca6900111c0efabd-V.jpg
S: 410
Madhesia:  65.4 KB