kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Motociklete Piaggio Si 37.000 Leke

  Shitet motorr piaggio si ne gjendje te shkelqyer, me pakete elektronike dhe automatike.

  Cmimi 37000 leke.

  Cel : 0676354877
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-bf9a489327156fedca6900111c0efabd-V.jpg
S: 318
Madhesia: 65.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu