kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine Volkswagen Jetta 1.8 SE Viti 2014, 7’400 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: tiptronik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 170000

  VW Jetta 1.8 Se


  Ēmimi 7’400 euro
  Viti 2014
  170’000 km
  Karburanti benzin
  Motori 1.8
  Kamjo Automat tiptronic
  Pilot automat
  Disqe alumini
  Gomat e reja
  Sallon lekure
  Sedilje elektrike
  Makina e sapo targuar. Super gjendje dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim.


  📱0692700708


  Cel. : 00692700708
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7ADB79D7-E003-473A-8164-DB64CF2911D2.jpg
S: 88
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 486929DD-F0A0-4B4D-ABFF-89D26B10F81D.jpg
S: 91
Madhesia: 43.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6DFF9965-2D41-419A-A24D-50B2BAC2D4C7.jpg
S: 74
Madhesia: 20.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0DCADDAB-191E-4F52-AF13-6161D2517066.jpg
S: 84
Madhesia: 45.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 03E0DD14-9E06-4F8F-BEAF-96B9A3B29170.jpg
S: 124
Madhesia: 44.0 KB