kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Transport nderkombetar me ambulance

  Transport nderkombetar pacientesh me ambulance ne te gjithe Europen. Staf profesional dhe i licensuar sipas standarteve te BE.
  Ambulance e pajisur me 2 burime oksigjeni, monitor me EKG 12 lidhje, saturime , tension arterial, capnograph, frekuence kardiake, 2 ventilator portabel, 2 aparate aspirimi, aerosol , defilibralator si dhe medikamentet e nevojshme te urgjences.

  www.medicalzephyr.com
  cel : 0697007123
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190204_133637.jpg
S: 83
Madhesia: 47.1 KB