kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje mjekesore Aparate Oksigjeni

  Aparate per prodhim oksigjeni marka Philips Everflo. Mund te perdoret ne kushte shtepie.
  Sasia e oksigjenit 1- 5 litra / minute. Pastertia e oksigjenit 93%. Konsumi me i ulet i energjise ne treg.
  Perafersisht rreth 7 here me pak se cdo marke tjeter ne qarkullim.
  Pesha e aparatit 14 kg qe e ben lehtesisht te levizeshem neper shtepi.
  Silencioz me nivel zhurmash deri ne 45 decibel.
  I pajisur me certifikate garancie dhe kaludimi nga fabrika prodhuese ne Gjermani.

  www.medicalzephyr.com
  Cel: 0697007123
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: concentrador-de-oxigeno-everflo-opi-philips-respironics-nuev-D_NQ_NP_648321-MEC20768921058_06201.jpg
S: 164
Madhesia: 31.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu