1. Standart Tirane, shes makine Audi A6 Viti 2007, 6400 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 184
  KM..........: 171000

  7200 EURO...!!!!!💥👌🏻AUDI A6 QUATTRO , MOTORR 3.2 FSI MODEL 2007 , KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , 171.000 KM , FULL OPTION , SALLON LEKURE BEZHE + SEDILJE ME NGROHJE , CD-DVD-NAVI-TELEPHONE, CRUIZE CONTROLL , ESP CONTROLL , KLIMA BI-ZONE , MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON F1 , DRITA XENON-BIXENON ME LEVIZJE SIPAS KTHESAVE , PERDE ELEKTRIKE , KOMPJUTER BORDI , PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , NE GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA , DOKUMENTA TE PAGUARA 2 CELESA ORIGJINAL. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON.
  CMIMI : 6400 EURO. I PADISKUTUESHEM. INFO : 0692765740

  Cel. : 0692765740
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50322100_2343979385824142_7174914804098793472_o.jpg
S: 298
Madhesia: 59.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50327609_2343979482490799_873431520046481408_o.jpg
S: 181
Madhesia: 37.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50056146_2343979552490792_696858628459593728_o.jpg
S: 165
Madhesia: 38.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50407370_2343979449157469_8459284491469324288_o.jpg
S: 185
Madhesia: 63.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50264315_2343979412490806_5069144862025056256_o.jpg
S: 171
Madhesia: 52.7 KB