kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Stabilizatore tensioni / Rritsa 0 Euro

  Shes stabilzator tensoni monofaze dhe trefazor,
  kam per te gjitha llojet e tensionit ne hyrje , fuqite ne dispozicion jan nga 5 kva der ne 500 kva jan me stabilizim te brendshem te pavarur per secilen faze me vete . Garanci 2 vjet

  Cel. : +355697045104
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SUPER--OFERTEEE-STABILIZATOR-TENSIONIIIII---RRITSA.jpeg
S: 68
Madhesia: 19.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SUPER--OFERTEEE-STABILIZATOR-TENSIONIIIII---RRITSA (1).jpeg
S: 33
Madhesia: 20.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: _FMT4860.jpg
S: 32
Madhesia: 39.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu