Kliko

 1. Standart Tirane, shes Stabilizatore tensioni / Rritsa

  Shes stabilzator tensoni monofaze dhe trefazor, kam per te gjitha llojet e tensionit ne hyrje,
  fuqite ne dispozicion jan nga 5 kva der ne 500 kva jan me stabilizim te brendshem te pavarur per secilen faze me vete . Garanci 2 vjet


  Cel : +355697045104
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SUPER--OFERTEEE-STABILIZATOR-TENSIONIIIII---RRITSA.jpeg
S: 276
Madhesia: 19.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SUPER--OFERTEEE-STABILIZATOR-TENSIONIIIII---RRITSA (1).jpeg
S: 169
Madhesia: 20.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: _FMT4860.jpg
S: 184
Madhesia: 39.6 KB