devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 290 m² 180.000 Euro (Kopshti Botanik)

  Zona/Rruga : Kopshti Botanik

  Ambjenti ndodhet kati i pare,tek zona e Kopshti Botanik ,eshte I rregulluar dhe I kompletuar .

  Sipėrfaqa e brendshme 290 m2, biznes i Kompletuar SPA , I investuar perbehet 4 dhoma estetike masazhi tė kompletuara, 1 banjo turke , 1 Sauna pėr 3 persona ,1 solar,

  1 xhakuzi me hidromasazh, 3 tualete ,3 dushe ,1 magazinė 100 m2 ,4 kondicionere.

  Ambjenti shitet me gjithe biznesin e kompletuar per arsye emigrimi ose mund te pershtatet ne cdo lloj biznesi qe deshironi.

  Cmimi: 180.000 Eur

  Me dokumentacion te rregullt hipotekor!
  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e9b86759-4278-66aa-faea-b3d6d6a89bce.jpg
S: 242
Madhesia: 56.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b0916949-806c-2743-4cb2-3ec6e91a01eb.jpg
S: 132
Madhesia: 46.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f3b9f1cb-e309-aaf5-f5b3-77a576196fa3.jpg
S: 124
Madhesia: 49.8 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar