devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 100 m² 90.000 Euro (drejtimi nga Porcelani, kryqezimi i Rruges Xhanfize Keko me Zihni Sako)

  Zona/Rruga : Porcelani, Rruga Qemal Stafa

  Apartamenti gjendet ne kryqezimin e rruges se Porcelanit me ate te Oxhakut, ne nje pallat me tulla silikate, buzerruge.
  Eshte ndertim I para viteve '90, me sip.netto 100 m2 (pa perfshire sip. te perbashket: shesh-pushim, shkalle,tarrace), me fasade te suvatuar nga Veriu.
  Orientimi veri-juglindje-jugperendim, plot drite e ajer.
  Ndodhet ne kat.5,me tarrace te izoluar vitet e fundit, ne te cilen gjendet vetem depozita e ujit dhe asnje objekt tjeter mbi te.
  I ristrukturuar totalisht, dyer druri me porosi e dritare te cilesise shume te mire, dopjo xham, me tenda ne ēdo dritare.
  Ne hyrje, korridori prezantues, ku hapen dyert e dhomes se madhe, banjes dhe ambientit te ndjenjes, ka nje kubature te bollshme.
  Dhoma e madhe, e gjumit dhe ambienti i ndjenjes, ne te djathte te te cilit shkohet per ne ambientin e gatimit, kane gjithashtu nje kubature te bollshme.
  Ne te majte te dhomes se gjumit gjendet ballkoni, I cili shikon nga jug-perendimi .
  Tualeti, gjithashtu eshte i bollshem ne kubature e me dritare.
  Shitet bosh, me perjashtim te kondrabufese ne aneksin e ndare nga ambienti i ndenjes me dere, nje dollap muri si edhe kondicionerit te instaluar
  (I afte te mbuloje me temp. e kerkuar, pothuajse gjithe apartamentin).
  Apartamenti eshte
  me dokumenta pronesie te rifreskuara, me vendndodhje te aksesueshme nga transporti publik ne te gjitha drejtimet dhe sheshi perpara pallatit eshte I asfaltuar e me kushte shume te mira parkimi e qendrimi.
  Eshte nje zone urbane shume funksionale dhe e frekuentuar, me te gjitha lehtesirat per nje jetese sa me praktike e komode, ne nje distance prej 20 min nga qendra (ne kembe).

  Ēmimi i diskutueshem.

  Cel. : +355692294719

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pics9.jpg
S: 191
Madhesia: 20.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pics2.jpg
S: 180
Madhesia: 35.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pics5.jpg
S: 190
Madhesia: 40.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pics8.jpg
S: 326
Madhesia: 50.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pics12.jpg
S: 189
Madhesia: 54.9 KB