NESE DO TE PUNOSH ME PROFESIONISTE TE BIZNESIT, ZGJIDH MIRNES!
.....
Mirnes, njė kompani konsluence biznesi, kėrkon njė person nė fillesat e tij tė para profesionale dhe me njė personalitet dinamik pėr rolin e Asistentit tė Konsulentit pranė Mirnes.
Kėrkesa dhe pritshmėri:

  • Diplomė Master nė njėrėn nga degėt ekonomike, preferueshėm Biznes.
  • Te kete nje eksperience pune te pakten 1 vjecare nė njeren nga fushat; shitje, marketing, institucion financiar. Angazhimi edhe ne trajnime apo zhvillimin e burimeve njerezore pėrbėn avantazh.
  • Tė jetė person energjik, kreativ dhe me aftėsi sipėrmarrėse. Aftėsi tė larta ndėrvepruese dhe komunikimi, tė jetė kėmbėngulės, tė ketė pasion pėr punėn dhe tė reflektojė energji pozitive.
  • Tė ketė njohuri dhe aftėsi analitike, planifikuese, procesuese, komerciale dhe financiare.
  • Tė ketė dėshirė pėr t’u rritur profesionalisht dhe pėr tė patur karrierė nė fushėn e shėrbimeve B2B.
  • Pėrdorim profesional tė programeve bazė kompjuterike sidomos, word, excel, powerpoint, etj
  • Nivel shumė tė mire tė gjuhės angleze nė tė shkruar, lexuar dhe tė folur


Nėse doni tė punoni dhe tė mėsoni nga profesionistė me standarde tė larta ne biznes dhe tė keni angazhime vazhdimisht sfiduese, te keshilloni e te ndihmoni bizneset te rriten e te permiresohen ju inkurajojmė tė dėrgoni CV-ne tuaj nė adresėn info@mirnes.com

Afati i dorėzimit tė aplikimeve ėshtė deri mė 10 Maj 2019.
Ju vėmė nė dijeni se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė njoftohen pėr intervistė.